+420 602 326 584 jistota@jistotasro.cz

Kamerové systémy CCTV

 

Domů » Kamerové systémy CCTV

Popis služby

Společnost Jistota nabízí kamerové systémy včetně komplexních služeb pro Prahu a střední Čechy – od návrhu typu a rozmístění bezpečnostních kamer přes montáž až po případný následný servis. Našim zákazníkům dokážeme vždy poradit, doporučit kamerovou techniku, odpovídající jejich požadavkům a nabídnout cenově přijatelné řešení. Zkratka CCTV je odvozena od anglického pojmu closed circuit television, čemuž odpovídá český ekvivalent uzavřené televizní okruhy. Často se pro CCTV používá rovněž starší pojem průmyslová televize nebo průmyslová kamera.

Využití CCTV kamerových systémů

Kamerové systémy CCTV se používají pro sledování nejrůznějších objektů, prostorů a pracovních procesů. Vzhledem k poklesu cen kamerových systémů a k zmenšení, které bezpečnostní kamery prodělaly, jsou v současnosti hojně využívány i v soukromí. CCTV jsou ideální pro zvýšení bezpečnosti a komfortu bydlení. Zabezpečovací kamery mohou být jak ve vnitřním, tak venkovním prostředí. Kamerové bezpečnostní systémy fungují i v naprosté tmě. Díky technickému pokroku a snižování cen jsou používány téměř výhradně barevné bezpečnostní kamery. Digitální technologie se rovněž prosadila i do oblasti záznamu obrazu.

Záznam obrazu kamerovými systémy CCTV

Bezpečnostní kamerové systémy CCTV používají speciální vícevstupové digitální videorekordéry NVR, které umožňují dlouhodobý, bezobslužný záznam obrazu i zvuku na pevný disk. Tato NVR jsou  vybavena videoserverem, který umožňuje plnohodnotný vzdálený přístup a správu přes mobilní telefon a nebo PC. Přísná bezpečnostní opatření zamezují zneužití dat, získaných z CCTV, třetí stranou.

Kamerové systémy s Jistotou

Naše společnost nabízí montáž bezpečnostních kamer i celých okruhů kamerových systémů CCTV v Praze a Středních Čechách. Instalace CCTV je možná do soukromých domů i velkých průmyslových objektů.

Napište nám!

nebo zavolejte ještě dnes na číslo

+420 602 326 584

a náš bezpečnostní konzultant vás bude kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem v nejbližších hodinách.

Již více jak 20 let instalujeme alarmy, kamerové systémy, systémy na detekci požárů a vstupní systémy.

ADRESA

JISTOTA s.r.o.
Matúškova 798/7
149 00 Praha 4 - Háje

T: 267 911 041
M: 602 326 584
E: jistota@jistotasro.cz

Provozní doba kanceláře:
Pondělí - Pátek  8:00-16:00